اخبار

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با رحمانی فضلی وزیر کشور که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: ملت نجیب ایران ملت

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی:
شرایط زندگی مردم بی‌نهایت سخت شده است. /تأکید بر ایجاد شرایط جهت برگزاری انتخابات پرشور در سال آینده

مرجع تقلید شیعیان گفتند: شرایط زندگی مردم بی‌نهایت سخت شده و مردم باسیلی صورت خود را سرخ نگه‌داشته‌اند، نوسان قیمت بازار پدر مردم را درآورده است و اجناس بسیار گران شده و هرروز یک قیمتی دارد.

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با رحمانی فضلی وزیر کشور که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: ملت نجیب ایران ملت عزیز و فهمیده‌ای هستند و در همه مراحل کمک یار بوده و نمی‌گذارند مسئولین تنها بمانند و در همه‌جا کمک می‌کنند.

ایشان افزودند: باید خدا را شاکر باشید که در کشوری وزیر هستید که ملتی بامعرفت و کمال دارید و در این موقعیتی که وجود دارد اگر غیر از ملت ایران بودند با مشکل روبرو می‌شدید، باید در فرصت باقی‌مانده حُسن عمل خود را نشان داده و مردم رضایت داشته باشند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: شرایط زندگی مردم بی‌نهایت سخت شده و مردم باسیلی صورت خود را سرخ نگه‌داشته‌اند، نوسان قیمت بازار پدر مردم را درآورده است و اجناس بسیار گران شده و هرروز یک قیمتی دارد.

معظم له بابیان اینکه ملت عزیز و مظلوم ایران سزاوار همه نوع احترامی هستند،عنوان کردند: از رئیس‌جمهور می‌خواهم در انتهای دولت یک خدمت و محبتی انجام دهد و مردم در زندگی خود کمی رفاه داشته باشند واقعاً این مردم شایسته هستند و هرچه خدمت داشته باشید کم است، باید نسبت به رفع مشکلات جامعه اهتمام داشته باشید.

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به برگزاری انتخابات در سال ١۴٠٠ تصریح کردند: هرچه انتخابات سال آینده پرشورتر برگزار شود سبب عزت و آبروی کشور می‌شود چون دشمن ما را می‌سنجد و می‌خواهد ببیند عکس‌العمل مردم چیست و باید سعی و تلاش شود مشارکت پرشور داشته باشیم.

معظم له با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم خاطرنشان کردند: اگر نسبت به تذکراتی که سبب خیر شود عمل شود مایه برکت است و پایه‌های حکومت را محکم می‌کند چون هرکسی باخدا باشد خداوند نیز با وی است. ٩٩.١٢.٢١

 

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن