اخبار

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در دیدار مدیر شبکه چهار صداوسیما و تهیه‌کننده برنامه “زندگی پس از زندگی” گفتند: نسبت به عالم برزخ اطلاعات مناسبی در اختیار جامعه قرار داده و در این زمینه اقدام به ساخت برنامه‌های مناسبی شود.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان با تقدیر از عوامل تولیدکننده برنامه “زندگی پس از زندگی” گفتند:
نسبت به عالم برزخ اطلاعات مناسبی در اختیار جامعه قرار داده و در این زمینه اقدام به ساخت برنامه‌های مناسبی شود.

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در دیدار مدیر شبکه چهار صداوسیما و تهیه‌کننده برنامه “زندگی پس از زندگی” که در دفتر معظم له برگزار شد، با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم اظهار داشتند: در این آیه شریفه آمده است که عالم برزخ وجود دارد و عالم واقعی است.

ایشان افزودند: باید مردم را نسبت به عالم برزخ آشنا کنیم، “برزخ” عالمی است میان دنیا و آخرت که همه‌چیز در این عالم وجود دارد، خداوند نمونه‌هایی از آخرت را در عالم برزخ قرار داده است.

آن مرجع عالیقدر عنوان کردند: باید جامعه را به‌گونه‌ای هدایت کنیم که بدانند پس از مرگ عالم دیگری وجود دارد و بر اساس آن عمل نمایند

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به ساخت برنامه ها و فیلم‌های مذهبی تصریح کردند: فیلم امام علی(ع) و حضرت یوسف(ع) بسیار زیبا و اثربخش بود لذا باید با تولید فیلم و برنامه هایی درباره عالم برزخ جامعه را با آن عالم و وظایف مردم نسبت به آن آشنا کرده و آگاه شوند.

معظم له: با تقدیر از عوامل تولیدکننده برنامه “زندگی پس از زندگی” خاطرنشان کردند: اقدام شما در تولید این برنامه که درباره واقعیت‌های عالم برزخ است شایسته تقدیر و بسیار خوب است، تلاش کنیم اعتقادات را قوی کنیم. ١۴٠٠.٣.

 

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن