اخبار

دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی

دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی

  • حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی: ارتباطات و فناوری اطلاعات باید در خدمت کاهش هزینه‌های مردم و تسهیل فرایند‌های اداری قرار بگیرد/ حل مشکلات نیازمند همکاری و همراهی مردم است
  • مرجع تقلید شیعیان گفتند: حل مشکلات امروز نیازمند همکاری و همراهی همه مردم است و مردم با همراهی خود با دولت می‌تواند در رفع این مشکلات سیهم و کوشا باشند.
  • مرجع تقلید شیعیان شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: حل مشکلات امروز نیازمند همکاری و همراهی همه مردم است و مردم با همراهی خود با دولت می‌تواند در رفع این مشکلات سیهم و کوشا باشند.
  • ایشان افزود: باید کاری کرد فناوری و اطلاعات کشور از بهترین‌ها باشد، دشمنان برای ایجاد نارضایتی در کشور دست به هر کاری می‌زنند که نمونه‌اش بحث اختلال در جایگاه‌های بنزین بود.
  • مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: دولت جدید در ابتدای کار خود قرار دارد و می‌تواند با اقدامات خود زمینه‌ساز رشد و شکوفایی ملت، کشور و همچنین به بار نشستن امید در جامعه را فراهم کند.
  • حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی بابیان اینکه ارتباطات و فناوری اطلاعات باید در خدمت کاهش هزینه‌های مردم و تسهیل فرایند‌های اداری قرار بگیرد، تصریح کردند: در بحث فضای مجازی هم نکته مهم آن در کنار سایر مسائل، بحث هزینه‌های آن است، زیادی هزینه باعث شده مردم به‌خوبی نتوانند از آن استفاده کنند.

١۴٠٠.٨.۶

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن