اخبار

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی: نمی‌توانم از کنار مشکلات مردم بی‌تفاوت عبور کنم

حضرت آیت‌الله علوی العظمی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار رئیس تعزیرات حکومتی تهران که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند.

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی: نمی‌توانم از کنار مشکلات مردم بی‌تفاوت عبور کنم

مرجع تقلید شیعیان گفتند: اینکه برخی مردم نیازمند هستند و توانایی خرید مایحتاج زندگی خود را ندارند زجرم می‌دهد و نمی‌توانم بی‌تفاوت از کنار آن عبور کنم.

حضرت آیت‌الله علوی العظمی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار رئیس تعزیرات حکومتی تهران که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند:سازمان تعزیرات بسیار مهم است و نقش مؤثری در کشور دارد.

ایشان افزودند: در شرایط فعلی کشور وظیفه سازمان تعزیرات بیش از گذشته است، عامه مردم به قانون پایبند بوده و عمل می‌کنند ولی برخی افراد  سودجو در کشور به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کردند: برخی افراد سودجو در کشور تنها به فکر خودشان هستند و با سوءاستفاده برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنند، باید کشور به‌گونه‌ای اداره شود که مردم گرسنه نمانده و مشکلات کشور رفع شود.

معظم له تصریح کردند:نمی‌خواهم بگویم که تحریم اثری ندارد ولی این‌گونه نیست که همه مشکلات را سر تحریم بشکنیم، وزیران دولت در دفتر ما حضور پیدا کردند و نسبت به رفع مشکلات جامعه به آن‌ها تذکر دادیم ولی گاهی توجهی نمی‌شود.

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با تأکید بر اینکه از مسئولان تقاضا می‌کنیم به مشکلات مردم توجه کنند،عنوان کردند: گزارش‌هایی به بنده رسیده که واقعاً تأسف‌برانگیز است، برخی مردم نمی‌توانند شیر برای نوزاد خود تهیه کنند و واقعاً دل انسان می‌سوزد و زجرآور است.

ایشان خاطرنشان کردند:اینکه برخی مردم نیازمند هستند و توانایی خرید مایحتاج زندگی خود را نداشته و گرسنه هستند زجرمان می‌دهد و نمی‌توانم بی‌تفاوت از کنار آن عبور کنم. ۹۸.۰۸.۲۲

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن