کانال رسانه دیجیتال

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: در انتخابات مجلس دو موضوع مهم و خطیر باید مورد توجه قرار گیرد…

در انتخابات مجلس دو موضوع مهم و خطیر باید مورد توجه قرار گیرد، ابتدا شرکت در انتخابات مجلس است که همگان باید مشارکت داشته باشند و مشارکت یک وظیفه است.
ثانیاً باید افرادی را انتخاب کرد که صلاحیت ورود به خانه ملت را داشته باشند و نباید کلید خانه ملت را به دست هر کسی سپرد بلکه باید کلید را به اهلش بسپاریم. ٩٨.١١.٣٠

نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. سلام علیکم، لطفا این پیام مرا به حاج آقا برسونید
    از حاج آقا میخواهیم که دراین انتخابات ریاست جمهوری بصورت بیانیه رسمی، شخص خاصی که مد نظر ایشان هست معرفی کنند تا مردم متحد شوند و ضمنا بدانند که آنکس که به نظرشان اصلح است در نظر حاج آقا چگونه است.
    درباره بحث های دیشب مناظرات تقاضا داریم حاج آقا ورود کنند و هجمه علیه آقای رئیسی را در رابطه با مدرک ایشان و تهمت به بی سوادی ایشان را پاسخ بدهند..‌ در این شرایط ما مردم عادی به مدد علمای خود نیازمندیم … و اگر آنها ما را یاری نکنند کمتر موفق به معرفی اشخاص بهتر میشویم.

    1. با سلام ایشان در هیچ انتخاباتی فردی را معرفی نکرده و نمیکنند و تجربه نشان داده است که عموم مردم بر اساس معیارهای خود عمل نموده و به جز عده کمی که تابع علما هستند عموم مردم در انتخابات خود بر اساس معیارهای خود عمل نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن