اخبار

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: جان فشانی و از خود گذشتگی نیروهای هلال احمر شایسته تقدیر است و در پیشگاه خداوند جایگاه واجر عظیمی دارد.  

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت فعالیت نیروهای هلال احمر گفتند: جان فشانی و از خود گذشتگی نیروهای هلال احمر شایسته تقدیر است و در پیشگاه خداوند جایگاه واجر عظیمی دارد.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار آقای کریم همتی رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور که در دفتر معظم له برگزار شد، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط هلال احمر اظهار داشتند: امیدواریم در آینده بیش از این خدمات خود را در اختیار ملت قرار داده و مردم را از وجود فعالیت های خود بهره مند کنید.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی افزودند: در منصب‌هایی که در کشورمان وجود دارد هیچ موسسه و فعالیتی مهم تر از هلال احمر نیست چون هلال احمر موسسه ای مردمی است که با عاطفه و محبت به فعالیت می پردازد.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت فعالیت نیروهای هلال احمر بیان کردند: جان فشانی و از خود گذشتگی نیروهای هلال احمر شایسته تقدیر است و در پیشگاه خداوند جایگاه واجر عظیمی دارد.

معظم له با اشاره به آیه ای از قرآن کریم عنوان کردند: برخی از بندگان ما چنین مقامی دارند که ایثار می کنند یعنی خود را فدای دیگران کرده و از هستی خود می گذرند.

آیت الله العظمی علوی گرگانی تصریح کردند: نیروهای هلال احمر برای حفظ جان مردم به حریق رفته و خود رافدا کرده و اجر عظیمی دارند، مسئولیت شما علی رغم اینکه بسیار سنگین و سخت است ولی بسیار پراجر و مزد است.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر اینکه نیروهای هلال احمر قدر خود را بدانند چون رسالت مهمی بر عهده دارند، خاطرنشان کردند: محبت و عاطفه جمعیت هلال احمر موضوع بسیار مهمی است و باید مورد تاکید باشد، خداوند در قرآن کریم می فرماید اگر بندگان من در راه رضای الهی قدم بردارند کار آنها را محکم و مستحکم می کنم، اگر مردم به توصیه مراجع تقلید و علما و همچنین مقام معظم رهبری گوش دهند عاقبت به خیر و سعادتمند می شوند. ۹۹.۰۵.۰۵

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن