اخبار

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با رئیس کل دادگستری و دادستان استان: رباخواری و نزول و درصد بالای وام ها کمر مردم را شکسته است/ آیت الله رئیسی برای رفع این مشکل ورود پیدا کنند

آیت الله العظمی علوی گرگانی: رباخواری و نزول و درصد بالای وام ها کمر مردم را شکسته است/ آیت الله رئیسی برای رفع این مشکل ورود پیدا کنند

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با رئیس کل دادگستری و دادستان استان که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: با قدم مبارک آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه موضوع مهریه بهتر شده است.

ایشان افزودند: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام ها کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه هایی می زنند و درخواست کمک دارند که از شما می خواهیم که به آیت الله رئیسی بگویید در این زمینه ورود پیدا کنند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: اخذ جریمه دیرکرد بانک ها باید رفع شود چون سبب مشکلات زیادی برای مردم شده است، برخی از مردم نسبت به پرداخت دیرکرد وام با مشکلات مواجه هستند که باید به آنها فرصت داده شود.

ایشان عنوان کردند: از رئیس قوه قضاییه که با حضور خود در مسند ریاست قوه قضاییه خدمات خوبی ارائه داده است تشکر می کنم و آرزوی من توفیق ایشان است.

آیت الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به آیه ای از سوره مائده تصریح کردند: اگر به دستورات ما گوش دهید ما شما را کمک کرده و اجر و پاداش عظیمی می دهیم.

در ابتدای این دیدار دادستان محترم استان قم خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که انجام شد هیچ زندانی به دلیل مشکل پرداخت مهریه در زندان های استان قم نداریم. همچنین سعی شده است از زندانیان جرائم مالی کاسته شود. ٩٩.١٠.٠٩

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن