اخبار

دیدار علی اصغر رنجبر مدیر کل زندان های استان قم با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مد ظله

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: برگزاری دوره های تربیتی و ایجاد اشتغال برای زندانیان مورد تاکید باشد.

دیدار علی اصغر رنجبر مدیر کل زندان های استان قم با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مد ظله

 

  • حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: برگزاری دوره های تربیتی و ایجاد اشتغال برای زندانیان مورد تاکید باشد.
  • حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان شامگاه شنبه در دیدار علی اصغر رنجبر مدیر کل زندان های استان قم که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: زندانیان قابل هدایت و راهنمایی هستند و باید دوره های آموزشی برای آنها در زندان برگزار شود.
  • مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: برای زندانیان باید برخی تعلیمات اخلاقی و رفتاری برگزار و تربیت شوند چون این موضوع اثر فوق العاده ای دارد، اگر زندانیان در محیط زندان به خوبی تربیت شوند آثار خوبی به همراه دارد.
  • آن مرجع عالیقدر عنوان کردند: گاهی شرایط خانوادگی سبب می شود انسان خطا کند ولی باید با اخلاق و رفتارمان به گونه ای برخورد کنیم که شخص خطاکار از اشتباه خود پشیمان شود.
  • معظم له تصریح کردند: در طول هفته دو روز کلاس های تربیتی برای زندانیان برگزار شود و در این زمینه از بزرگان و علما و اساتید استفاده شود که این موضوع سبب می شود زندانیان توبه کرده و به مسیر صحیح باز گردند.
  • آیت الله العظمی علوی گرگانی ادامه دادند: باید تعداد زندانیان در استان کمتر شود، البته این تعداد به صفر نمی رسد چون مجرم در همه جا وجود دارد ولی هرچه این رقم کمتر شود سبب افتخار است.
  • مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم برگزاری کلاس های آموزشی برای زندانیان، گفتند: این موضوع سبب رشد علمی و عملی آنها می شود، زندانیان باید اهل کار و عمل باشند و نتیجه زحمت شان به خودشان بازگردد و از این موضوع راضی باشند که در محیط زندان برخی کارها را فراگرفتند و در آینده قابل استفاده و درآمد باشد.
  • معظم له با اشاره به اهمیت سرو سامان دادن زندانیان خاطرنشان کردند: باید زندانیان مشغول کار شوند که این موضوع سبب می شود در آینده دست از جرم برداشته و در مسیر درست زندگی کنند و جنایت ها کاهش پیدا کند.

 

١۴٠٠.٨.١

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن