Taking too long? Close loading screen.
در حال بارگزاری سایت...لطفا چندلحظه منتظر باشید...
اخبار

آیت‌‌الله العظمی علوی‌گرگانی: اقشار مختلف جامعه‌ زیر فشار گرانی قرار دارند.

آیت‌‌الله العظمی علوی‌گرگانی: اقشار مختلف جامعه‌ زیر فشار گرانی قرار دارند / انتقاد از افزایش شدید نرخ ‌‌اجاره‌بها

 

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به افزایش شدید نرخ مسکن و اجاره بهای مسکن گفتند: این موضوع سبب مشکلات زیادی در جامعه شده است، اقشار مختلف جامعه شرایط بسیار سختی دارند و از نظر معیشت تحت فشار هستند.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار حجت‌الاسلام و‌المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: خداوند با انسان های با تقوا است، انسان باید در جامعه به گونه ای زندگی کند که تقوا داشته باشد و دیگران را به این عمل الهی دعوت کند.

ایشان با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر رضای الهی افزودند: با خدا بودن سبب می شود انسان به موفقیت برسد و حاجت روا شود، باید از خداوند بخواهیم در همه کارها به ما کمک کند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: باید گروهی به عنوان بازرس در مرکز خدمات حوزه فعالیت کنند و افرادی که در این مرکز مشغول کار هستند را مورد بازرسی قرار داده و اگر کوتاهی وجود داشته باشد اصلاح شود و همچنین اگر کسی خدمت خوبی ارائه می دهد نیز تشویق شود.

معظم له در ادامه افزودند: با توجه به مشکلات جامعه و گرانی، اقشار مختلف جامعه شرایط بسیار سختی دارند و از نظر معیشت تحت فشار هستند. برخی از طلاب هم از نظر معیشت و مسکن شرایط بسیار سختی دارند و حوزه علمیه باید به طلابی که از نظر مالی دچار مشکل هستند خدماتی ارائه دهد. ۹۹.۴.۱۱

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن