اخبار

معظم له در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی رئیس جمهور منتخب اظهار داشتند: شما شخص خدومی هستید و امید است بتوانید کشورمان را سروسامان بدهید.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروی جوان مورد توجه دولت سیزدهم باشد/ حل مشکلات کشاورزان مورد تاکید باشد.

مرجع تقلید شیعیان افزودند: نخستین موضوعی که در کشورمان مورد توجه باشد بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروهای جوان است که مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید دارند.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی رئیس جمهور منتخب که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: شما شخص خدومی هستید و امید است بتوانید کشورمان را سروسامان بدهید.

مرجع تقلید شیعیان افزودتد: زید شحام از اصحاب امام صادق(ع) به عنوان استاندار خوزستان منصوب شد و محضر امام صادق(ع) حضور پیدا کرد، امام(ع) فرمودند از اینکه شنیدم شما مسئولیت را به دست گرفتید خوشحال شدم ولی موضوعی که مرا ناراحت کرد می ترسم از عهده این مسئولیت بر نیایید. امید است که با انتخاب شما بتوانید کشور را سرو سامان دهید.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تاکید بر لزوم بهره مندی از ظرفیت اقشار مختلف جامعه برای رفع مشکلات کشور بیان کردند: مسئولیت بسیار سنگین است و خدا باید به شما کمک کند، نخستین موضوعی که در کشورمان مورد توجه باشد بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروهای ارزشمند جوان است و مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید کردند.

معظم له عنوان کردند: موضوع کشاورزی در کشورمان دارای اهمیت زیادی است چون در نظام بشر همه به کشاورزی وابسته هستند و باید مشکلات کشاورزان مورد توجه قرار بگیرد. همچنین طبقات فرهنگیان و تجار نیز باید مورد اعتنا باشند.

آیت الله العظمی علوی گرگانی خاطرنشان کردند: حُسن عمل شما در قوه قضاییه سبب زنده شدن امیدها شد و عملکرد مناسب تان در قوه قضاییه قابل تقدیر است. ١۴٠٠.۴.١٨

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن