اخبار

دیدار رزمندگان تیپ ۲۰ رمضان استان تهران با آیت‌الله العظمی علوی گرگانی مد ظله

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی: ایستادگی در برابر اهداف شوم دشمن مورد توجه جوانان باشد.

  • مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه آمریکا با رسوایی در حال خروج از منطقه و رژیم صهیونیستی روبه‌زوال و نابودی است، گفتند: در همه شرایط باید آمادگی داشته باشیم و اهداف شوم آن‌ها را خنثی کنیم.
  • آیت‌الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار رزمندگان تیپ ۲۰ رمضان استان تهران که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: شهدا در ۸ سال دفاع مقدس جان خود را درراه اسلام فدا کردند و این امانت را به ما سپردند که باید امانت‌داری کرده و به نسل بعد بسپاریم.
  • ایشان افزودند: جنگ‌های متعددی در صدر اسلام پیش آمد که جنگ احد و بدر بسیار سرنوشت‌ساز بود، دریکی از جنگ‌ها که شهید و مجروح زیادی داشت رسول خدا در حال بازگشت از جبهه جنگ بودند به همراهان خود فرمودند از جهاد اصغر راحت شدید ولی جهاد اکبر باقی‌مانده است. همراهان فرمودند یا رسول االله(ص) در این جنگ این‌همه کشته و مجروح دادیم پس جهاد اکبر چه چیزی است؛ پیامبر گرامی اسلام(ص) فرمودند منظور از جهاد اکبر مبارزه با نفس است.
  • آن مرجع عالیقدر بیان کردند: کسی که در برابر نفس خود پیروز شود انسان بسیار شایسته‌ای است، به برکت رزمندگان و شهدا دشمنان آرزوبه‌دل ماندند، امروز آمریکا با رسوایی در حال خروج از منطقه و رژیم صهیونیستی روبه‌زوال و نابودی است.
  • معظم له مقاومت در برابر دشمن را مورد تأکید قراردادند و خاطرنشان کردند: دشمن هیچ‌گاه غافل نمی‌شود و به دنبال این است که در فرصت مناسب حمله کند، باید در همه شرایط آمادگی داشته باشیم و اهداف شوم آن‌ها را خنثی کنیم.

١۴٠٠.٧.١

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن